Esports Penedès

Divendres, 18 de Agost de 2017
Futbol - Tercera Catalana

Mercat de fitxatges a la #3cat12

Futbol - Tercera Catalana
Dimecres, 19 Juliol 2017 07:29
Consulta com està el mercat de fitxatges del grup 12 de Tercera Catalana. Consulta com està el mercat de fitxatges del grup 12 de Tercera Catalana.

DANI CORDERO (@Cordero2Dani) | Un any més continuem realitzant els moviments del mercat de fitxatges des de Tercera Divisió Nacional fins a Quarta Catalana, en els grups que es troben els nostres equips territorials. Aquí tenim el mercat del grup 12 de Tercera Catalana.

Si teniu qualsevol informació podeu compartir-la amb nosaltres via Twitter (@esportspenedes), Facebook o correu ( Aquesta adreça electrònica s'està protegint contra robots de correu brossa. Necessites JavaScript habilitat per veure-la. )


 Aquí tenim el mercat de fitxatges del grup 12 de Tercera Catalana:

EQUIP

ENTRENADOR

ALTES

BAIXES

OLIVELLA CE

Víctor Doñate (entrenador FemFutbol Vilanova)

Raúl Fernández (Sant Sadurní), Musta Chaibi (Sitges), Agus Domingo (Joventut Ribetana), Roberto Vargas (Penya Jove Roquetes), Edgar García i Gerard San Nicolás (Segur), Albert Oliva (Cubelles), Marc García i Martí Solé (CF Vilanova), Víctor Doñate (entrenador FemFutbol Vilanova), Marc Bofarull, Felipe Soto, Joel Ortega,

Sergio Pérez, Martín Rojas i David Plaza 'Kodro' (Penya Jove Roquetes), Marc González (Hortonenc), Carlos García, Carlos Ruzafa, Toni Ruzafa, Pedro, Eli Santos, Juanma, 

PIERA AE

Joan Ramón Musarró (entrenador)

Víctor Rubio i Miguel Ángel (Hostalets de Pierola), J.Francesc, Kiko i Gabri Serrano (juvenil Piera),

Sergio Segovia (Vilanova Camí), Eduard Morera (Tous), Aitor Lampreave (Sant Sadurní), Cristian Pérez i Fermín Robledillo (Pobla de Claramunt), Javi Conesa (Riudebitlles), Jonahtan Moreno (entrenador), Sergi Boquera, Germán Gálvez, Francis, 

SAN MAURO A

Andrés Esteban (entrenador)

Cristian Castaño (CF Vilanova), Xavi Nieto (Atlètic Esparregurera), Àlex Llanas (Montserrat Igualada), 

David Escribano (Montserrat Igualada), José Marín (Pobla de Claramunt), Iván Cierco (Òdena),  Iván Lopera, Iounut Pelepco, Iván Lozano, Òscar Escribano i Jordi Aribau (Anoia),

MONTSERRAT IGUALADA

Juan Cueva (entrenador Sector Montserratina)

Felipe Orozco (CF Igualada), Albert González i Carlos Marimón (Carme), Roc Fábregas, Albert de León, Manolo Montero i Borja (Esparreguera Athletic), David Escribano (San Mauro), Cano (St.Esteve Sesrovires), Juan Cueva (entrenador Sector Montserratina),

Dani Muñoz (Vilanova Camí), Gharras (Guissona), Jordi Maturana (Anoia), Àlex Llanas (San Mauro), Adri Garrido (Marianao Poblet), Òscar Pallarés, 

CUBELLES CF

Xavi Vilagut (entrenador)

Francisco Caparrós (CF Suburense), Alan Enfedaque, Carlos Molina, Edgar Fontiveros, Biel Alonso, Sergi Masana, Pau Botifoll i José Pardo (Segur),

Albert Oliva (Olivella),  Lolo, Albert García, Gerard Oliva

MEDIONA CF

Pedro Peralta (entrenador)

Xavi Colet (Riudebitlles), Raúl Pina (Puigdàlber), Guifré Escudero (Hostalets Pierola), Dan Marí (Pobla Claramunt), Josep Rafecas, 

-

ANOIA CE

Tomás Novoa (entrenador)

Omar (Rebrot), Ionut Pelepco, Iván Lopera, Òscar Escribano, Iván Lozano i Jordi Aribau (San Mauro), Carlos Novoa (juvenil Gimnàstic), Jordi Maturana (Montserrat Igualada), Xavi (juvenil Igualada), Iván Lopera i Juan Carlos Garrido (juvenil San Mauro), Ángel Simón (Futsal Montbui), Gabriel Diez

Carlos Gómez, Cristian Martínez, Carlos Manzano i Toni López (Vilanova Camí), Ricard Márquez (Capellades), Héctor, Davinho, Joel, Issam,

RIUDEBITLLES CE

Manel Lora (entrenador)

Javi Conesa (Piera), Éric Bergadà Raül Adan, Pau Feixas, Gabri Saucedo (Atlètic Vilafranca), Isaac Martorell (Moja), Ferran Cepero (La Múnia), Kevin Blanco (Cabrera d'Anoia), Nordine (St.Pere Molanta),

Adrià Galindo (Moja), Sergi Vilas (Capellades), Álex Rodríguez (CF Suburense), Òscar Rovira (Can Cartró), Xavi Colet (Mediona),

JOVENTUT RIBETANA CF

Jaume Sarasa (entrenador)

Adrià Vargas (Reus B), Adrián Santana (Penya Jove Roquetes), Iván Monterrubio (Martinenca), Javi Marín (Segur), Carlos Contreras i Carlos Henarejos (CF Vilanova), Edgar Esteller, José Sarabia, Dídac de la Calle i Cristian Laguna (CF Suburense), Gorka Pujol (St.Pere Molanta), Mario León, 

Agus Domingo (Olivella), Jordi Fernández (Valls), Martí Ferret i Jordi Gallego (CF Suburense), Alejandro Sacristán (Vista Alegre), Karim, Toni Ayala, Jordi Ayala, Román i Luis Alberto Bejarano (Ribes),

LA MÚNIA AE

-

-

Héctor Iniesta (CF Suburense), Ferran Cepero (Riudebitlles),

SITGES UE

Rafa Porras (entrenador)

Marc Montaner i Enric Bono (juvenil Blanca Subur), Adri Alonso (CF Vilanova), Pablo Pérez (St.Pere Molanta), Rubén Cortés, 

Musta Chaibi (Olivella), Jorge Ayala (CF Suburense), Eric Gonçalves, Dani Midgley, Quique, 

SANT PERE MOLANTA CFP

Franck Vasse (entrenador)

-

Àlex Gervilla i Christian Tosso (Torrellenc), Xavi García, Carles Saumell, Bofarull i Pol Parés (Ribes), Andrés Gil (Llorenç), Pablo Pérez (Sitges), Denis Martínez (pretemporada Atlètic Vilafranca), Nordine (Riudebitlles), Gorka Pujol (Joventut Ribetana),

RIBES CD

Toni Salido (entrenador)

Karim, Román, Toni Ayala, Jordi Ayala i Luis Alberto Bejarano (Joventut Ribetana), Xavi García, Carles Saumell, Bofarull i Pol Parés (St.Pere Molanta),

Salva Milà (CF Suburense), Marc de Arias, Dani Abril, Gerard Cangre, 

POBLA DE CLARAMUNT

'Peluso' (entrenador)

Cristian Pérez i Fermín Robledillo (Piera), José Marín (San Mauro), Daniel Rodríguez (Gandía), Víctor Blanca,

Àngel Blanca (Vilanova Camí), Dan Marí (Mediona), Jhony, Juan Antonio Moreno i Francisco García (Fátima),

MARTINENCA UE

Andreu Córdoba (entrenador)

Rubén Castillo (Les Cabanyes), Digno Ruiz (Els Monjos), Chus Risque, Juan A. Samuell, Aitor Tutusaus i Joel Gutiérrez, (Castellví de la Marca), Jordan López, Sergio Carbajo, Sergio García, Álex Cervera, Fran Veas, José Maria Nicolás,

Hugo Maldonado, Younes Ben Hammou, Aarón Blanch i Òscar Salcedo (Torrellenc), Iván Monterrubio (Joventut Ribetana), Marc Dolcet, Jordi Vaqués, Rubén Baca, Joanjo Calvo i Rubén Pozas (La Granada), Souhail Loukili (Espirall), David de Tena (entrenador la Granada),

ÒDENA CE

Xavi Magdaleno (entrenador)

Iván Cierco (San Mauro), Pep Solà (Calaf), Pol Soriano (Ateneu Igualadí),

Sergio Torres (retirada), Albert Biosca, Adrià Sòria,

HORTONENC FC

 

MOJA AE

José Luis León (entrenador)

  

 

 

 

Alejandro Carretero (entrenador) 

Marc González (Olivella), Blai Bargués, Javi Nieto, 

 

 

 

Adrià Galindo (Riudebitlles), Alejandro Revilla (St.Cugat Sesgarrigues), Sergio Atienza (Avinyonet), Adrià Creixell (CF Suburense), Alberto Gago (Atlètic Vilafranca), Dani Puerto, David de la Torre, 

Mauro Lenhardy (Martorell), Jaume Enrich i Juan Carlos Marulanda (Gelida), Adrià Gallart, Xavi Gallart, Marc Caballero,

 

 

Álvaro Cardiel (Atlètic Vilafranca), Ricard Vallès i Ivó Luque (CF Suburense), Isaac Martorell (Riudebitlles),

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Novetats per a la temporada 17-18 a Tercera Catalana

Futbol - Tercera Catalana
Dimecres, 05 Juliol 2017 21:24
La FCF ha donat a conèixer la composició provisional (Foto de la FCF). La FCF ha donat a conèixer la composició provisional (Foto de la FCF).

DANI CORDERO (@Cordero2Dani) | Durant aquestes setmanes s'està donant a conèixer els grups provisionals de cada categoria per a la temporada 2017-2018. Avui s'ha donat la possible composició del grup 12 de Tercera Catalana i amb diferents novetats al respecte.

Amb el Begues pujat a Segona Catalana i els descensos del St.Cugat Sesgarrigues, Carme i Hostalets de Pierola, el grup ha patit canvis. Per una banda, el Calaf es mourà al grup 7 de la zona de Manresa-Bages (encara no és definitiu), el San Mauro B també es veuria afectat desplaçant-se al grup 8 del Baix Llobregat i el CF Suburense B desapareix de la llista. Per l'altra banda, es sumen la Pobla de Claramunt, Mediona i Ribes com ascensos i el Moja, Montserrat Igualada i San Mauro A com a descensos de Segona Catalana. 

Aquesta seria la composició provisional d'aquest grup 12 de Tercera Catalana si no es produeixen al·legacions al respecte:

Anoia, Cubelles, Hortonenc, Joventut Ribetana, La Múnia, Pobla de Claramunt, Martinenca, Mediona, Moja, Montserrat Igualada, Òdena, Olivella, Piera, Ribes, Riudebitlles, San Mauro A, St.Pere Molanta i Sitges. 

L'Onze Ideal de la Temporada a #3cat12

Futbol - Tercera Catalana
Dimecres, 21 Juny 2017 08:20

DANI CORDERO (@Cordero2Dani)Aquesta temporada 2016/2017 continuem amb la secció: 'L'Onze Ideal de la Temporada del grup 12 de TERCERA Catalana' mitjançant el qual determinem el millor equip combinant l'actuació dels jugadors de tots els equips. Així doncs, l'Onze Ideal de la Temporada és el que apareix en la imatge. Per determinar els jugadors comptem amb el suport dels entrenadors de la categoria.

El Riudebitlles bat a la Martinenca i és el nou campió (2-4)

Futbol - Tercera Catalana
Dilluns, 19 Juny 2017 13:13
El Riudebitlles és el nou campió de la Copa Ràdio Vilafranca 2017. El Riudebitlles és el nou campió de la Copa Ràdio Vilafranca 2017.

DANI CORDERO (@Cordero2Dani) | Després de la finalització dels campionats domèstics ens tocava presenciar l'espectacle de la Copa Ràdio Vilafranca 2017. Fa un parell de caps de setmana vam presenciar els Quarts de Final d'aquesta competició sortint les semifinals entre el Riudebitlles davant la Múnia i la Martinenca amb la Granada. Aquest darrer dissabte es va disputar i va sortir el nou campió en l'emparellament de la Final de la Copa Ràdio Vilafranca 2017 entre la Martinenca i el Riudebitlles (2-4).

La Joventut Ribetana es queda sense premi (0-0)

Futbol - Tercera Catalana
Divendres, 16 Juny 2017 10:49
La Joventut Ribetana seguirà un any més a Tercera Catalana (Foto de la Joventut Ribetana). La Joventut Ribetana seguirà un any més a Tercera Catalana (Foto de la Joventut Ribetana).

DANI CORDERO (@Cordero2Dani) | La falta d'encert condemna a la Joventut Ribetana. Era un partit crucial per les aspiracions del nostre equip, però no va ser possible i jugarà un altre any més a Tercera Catalana. La Joventut Ribetana no podrà acompanyar al campió Begues a Segona Catalana perquè en el partit de tornada de la Promoció d'Ascens amb l'OAR Vic, el resultat no s'ha mogut (0-0).

Pàgina 1 de 100

Últimes notícies

Els més populars

Sobre Esports Penedès