Esports Penedès

Divendres, 17 de Agost de 2018
Dimecres, 11 Juliol 2018 06:07

Mercat de fitxatges a la #2cat3

Coneix el mercat de fitxatges del grup 3 de Segona Catalana. Coneix el mercat de fitxatges del grup 3 de Segona Catalana.

DANI CORDERO (@Cordero2Dani) | Un any més continuem realitzant els moviments del mercat de fitxatges des de Tercera Divisió Nacional fins a Quarta Catalana, en els grups que es troben els nostres equips territorials. A més a més, aquest any incorporem el futbol femení! Aquest és el mercat del grup 3 de Segona Catalana on tenim a l'Atlètic Vilafranca, la Joventut Ribetana i el San Mauro com a únics representants. Al final també hem incorporat al Vendrell CE que es troba enquadrat en el grup 6 de Segona Catalana i que voldrem fer ressó durant tot l'any vinent.

Si teniu qualsevol informació podeu compartir-la amb nosaltres via Twitter (@esportspenedes), Facebook o correu ( Aquesta adreça electrònica s'està protegint contra robots de correu brossa. Necessites JavaScript habilitat per veure-la. )


 Aquí tenim el mercat de fitxatges del grup 3 de Segona Catalana + el CE Vendrell:

MERCAT FITXATGES #2cat3

EQUIP

ENTRENADOR

ALTES

BAIXES

 Atlètic Prat Delta CF

Xavi Vila (entrenador) - Carlos Rodríguez (entrenador)

Begues CF

Toni Escudero (entrenador)

-

Pau Punzano, Adrià Moreno, Eugenio Treviño, Ricard Morata i Joan Vázquez (Gavà), José Manuel Serrano (entrenador Gavà),

Espluguenc FA

Óscar Sanchís (entrenador)

Dani Jares (Europa B), Fran i Alberto (Fontsanta-Fatjó), Félix Valverde i Eric Alexandri (Marianao Poblet), Marc Raposo,

Pau Mañé (Gavà), Hinojo,

Fontsanta Fatjó CD

Efrén (entrenador)

Aleix (juvenil Hospitalet), Chaco (St.Joan Despí), Dani Luis i Llobet (Marianao Poblet), David (Prat B),

Fran i Alberto (Espluguenc),

Fundació Atlètic Vilafranca

Josep Atsarà (entrenador)

Dani Fariñas (St.Sadurní), Pol Via, Martí de Castro, Gerard Ramón, Adrià Marles, Jonathan Lagares, Andrey Romeu, Nico Dorado, Arnau Amat i Jordi Clotet (juvenil Atlètic Vilafranca),

Sergi Escofet i Oriol Boada (FC Vilafranca), Toni Martí (Martorell), Álvaro Cardiel (Sitges), Arnau Vallès (Moja), Noah Dalle,

Atlètic Júnior FC

Jordi López (entrenador Júnior)

Pablo Alonso (St.Quirze), Aleix Sánchez (juvenil Sant Andreu), Ruy Gama (San Cristóbal),

Miguel Quesada (entrenador)

Martorell CF

Albert Nualart (entrenador)

Isaac Santaeulària i Enric Soriano (Sabadell B), Pau Vidal (Guissona), Juan del Peral (juvenil Mercantil), Toni Martí (Atlètic Vilafranca), Joan Amador (Matadepera), Pau Hernández (juvenil Jabac), Xavier Sansegundo (Sallent), Blai Sirvent, Carlos Donado,

David Valle, Joan Pujol i Adri Garrido (Olesa), David Gimeno (Sant Andreu de la Barca), Adrián Arrebola,

Marianao Poblet UD

Chiri (entrenador)

Édgar Domingo (Tortosa), Jonathan Izquierdo (Vista Alegre), David Rosa (Viladecans), Eitan Ortiz (Montañesa), Alfonso Hels (Prat B), Sergio Vacas (Can Vidalet), Xavi Félez (Unificació Bellvitge), Hicham, Artur, Marc Puig i Castillo (juvenil Marianao Poblet),

Adri Espinosa (Gavà), Jordi Duaso (Vinyets Molí-Vell), Félix Valverde i Eric Alexandri (Espluguenc), Dani Luis i Llobet (Fontsanta-Fatjó), Joel Parrales (Santfeliuenc), Sergio, Lasso, Hicham, Iván Fernández, Álex Sánchez, Dani Luis, Borja, Redu, Paredes,

Pª Unión Málaga Club

Juan Cueva (entrenador)

Álvaro, Diego i Uri (Cooperativa), Jairo (Sant Lluis), Abel (Sector Montserratina),

David Carballo (entrenador),

Sant Quirze Vallès FC

Joan Romero (entrenador)

Jordi (Ripollet), Marc Alfonso i Joan Fernández (Sabadell), Kevin Corral (Montcada), Sergi Mateu (Molletense), Òscar Peña (Cerdanyola), Alejandro Expósito (Mercantil), Òscar Ortin (Sabadellenca), Álex Torres (Jabac),

Pablo Alonso (Atlètic Júnior), Victor Sòria, 

CE Olímpic Can Fatjó

-

 -

Antoni García (Can Trias), Gerard Rubio (Olesa),

CAN TRIAS UD

-

Òscar Boixader (juvenil Jabac), Fernando Salas (Juventud 25 Septiembre), Antoni García (Olímpic Can Fatjó), Iván Ramón i Bilal Daich (Viladecavalls), Pau Gorina

Xavi Padró,

JOVENTUT RIBETANA AE

Manel Rodríguez (entrenador)

Álex Cubedo (Córdoba), Christian Grossman (Cubelles), Martí Ferret, Gerard Liau, Lucas Cajes i César Gutiérrez (CF Vilanova), Manu Muñoz (Suburense), Alejandro Sacristán, Juan Roldán,

Adrián Santana (Ribes), Abde Karim (Sitges), Iván Monterrubio (La Granada),

SAN MAURO UD

Andrés Esteban (entrenador)

Sergi García (La Múnia), Adrià Feixas (Suburense), Éric Hernández (Can Vidalet), Álex García (Ripollet), Bernat Ferré (Sitges), Albert Agramunt (Cervera), Carlos Novoa i Abde El Ouahabi (CF Igualada), Ivó Font (St.Joan Despí), Alejandro Rocha (Mercantil),

Iván Copovi i Manel Fernández (Pobla Claramunt), Sergi Solé (Tàrrega), Carlos Simón i Pedro Calvo (CF Igualada), Aitor Martínez, José Navarro i Oscar Simón (Òdena), Xavi Nieto, Albert Benito,

Molins de Rei CF

Santy Fernández (entrenador)

Héctor Riudavets (Gornal), Ettaib Marso (St.Joan Despí), Jalal (Molins Rei B), Enric Criado, 

Joan Torelló i Quim Oyón (retirada),

Atlètic Sant Just FC

-

-

Marc Barroso (Gavà), Alejandro Moya (Santboià),

Prat AE B

-

-

Jaume Maíllo i Edu Esteban (Prat), Alfonso Hels (Marianao Poblet)

Unificació Bellvitge UD

Alberto Morales (entrenador)

Rubén de la Rosa (San Cristóbal), Juandi García (juvenil Sants), Gerard González i Enric Pi (juvenil Unificació Bellvitge), Ismael Navarro (Canyelles),

Álvaro Muñoz (Mollerussa), Roberto Ochoa (Viladecans), Julián Muñoz (Vista Alegre), Xavi Félez (Marianao Poblet),

VENDRELL CE

-

Bilal (Roda Barà Athlètic),

 

Escriure un comentari

Últimes notícies

Els més populars

Sobre Esports Penedès