Dissabte, 15 de Desembre de 2018
Divendres, 31 Agost 2018 09:42

Resultats i classificació de la Copa EsportsPenedès

Tots els equips ja han debutat a la competició Tots els equips ja han debutat a la competició Tots els equips ja han debutat a la competició

ERNEST GILI (@ernestgica) | Segueix els resultats i les classificacions dels quatre grups de la 3a Copa EsportsPenedès.cat de Nacional Catalana i Primera Catalana.

A hores d'ara els equips que es mantenen invictes són el CE Vendrell del Grup Sud-Oest, amb dues victòries en dos partits i amb un triomf després d'un únic partit jugat trobem al CE Noia Freixenet i al Capellades HC al Grup Penedès, a GEiEG i HC Ripoll al Nord i el HC Sentmenat al Central.

Recordem que la classificació final de cada grup marcarà els aparellaments de la Fase Final que es viurà a Santa Margarida i els Monjos el proper cap de setmana del 8 i 9 de setembre. Els equips que quedin 3rs i 4ts jugaran en la jornada de dissabte i els 1rs i 2ns en la de diumenge.

 

3A COPA ESPORTSPENEDÈS DE NACIONAL CATALANA I PRIMERA CATALANA

 

GRUP PENEDÈS

GRUP NORD

Jornada 1 |

HC PIERA 2-7 CAPELLADES

CE NOIA FREIXENET 4–3 CP MONJOS

 

Jornada 2 |

HC PIERA 5–2 CE NOIA FREIXENET

CP MONJOS 1–3 CAPELLADES

 

Jornada 3 |

CAPELLADES 5–5 CE NOIA FREIXENET

HC PIERA 3–3 CP MONJOS

 

Classificació

1. Capellades HC | 7p | 2V 1E | 15-8

2. HC Piera* | 4p | 1V 1E 1D | 10-12

3. CE Noia Freixenet* | 4p | 1V 1E | 9-8

4. CP Monjos | 1p | 1E 2D | 7-10

* - Els dos equips desempaten amb el resultat del seu enfrontament directe.

Jornada 1 |

GEIEG 3–1 CP FOLGUEROLES

BIGUES 6–7 HC RIPOLL

 

Jornada 2 | 30 d’agost a 2 de setembre

BIGUES 5-1 CP FOLGUEROLES

HC RIPOLL 2-2 GEIEG

 

Jornada 3 |

GEIEG 11–6 BIGUES

HC RIPOLL 4-2 CP FOLGUEROLES

 

Classificació

1. GEIEG* | 7p | 2V 1E | 16-9

2. HC Ripoll* | 7p | 2V 1E | 13-10

3. CHP Bigues i Riells | 3p | 1V 2D | 17-19

4. CP Folgueroles | 0p | 3D | 4-12

* - Els dos equips, a l'empatar a punts i també en el seu partit en particular es té en compte el goalaverage general.

 

 

 

GRUP CENTRAL

GRUP SUD-OEST

Jornada 1 |

HC SENTMENAT 7–3 CALDES

RIPOLLET 2–2 CP SUBUR SITGES

 

Jornada 2 |

CALDES 4–0 RIPOLLET

HC SENTMENAT 6-7 CP SUBUR SITGES

 

Jornada 3 |

RIPOLLET 4-6 HC SENTMENAT

CALDES 5–1 CP SUBUR SITGES

 

Classificació

1. HC Sentmenat* | 6p | 2V 1D | 19-14

2. Caldes HC* | 6p | 2V 1D | 12-8

3. CP Subur Sitges | 4p | 1V 1E 1D | 10-12

4. CH Ripollet | 1p | 1E 2D | 6-12

* - Els dos equips desempaten amb el resultat del seu enfrontament directe.

Jornada 1 |

JUNEDA-LLEIDA 7–1 CH VILA-SECA

CE VENDRELL 4–3 REUS PLOMS

 

Jornada 2 |

CH VILA-SECA 3–4 CE VENDRELL

REUS PLOMS 8–7 JUNEDA-LLEIDA 

 

Jornada 3 |

JUNEDA-LLEIDA 5–4 CE VENDRELL

CH VILA-SECA 2–2 REUS PLOMS

 

Classificació

1. Juneda-Lleida* | 6p | 1V 1D | 19-13

2. CE Vendrell* | 6p | 2V 1D | 12-11

3. Reus Ploms | 4p | 1V 1E 1D | 13-13

4. CH Vila-seca | 1p | 1E 2D | 6-13

* - Els dos equips desempaten amb el resultat del seu enfrontament directe. 

 

 

 

Escriure un comentari

Últimes notícies