Dimarts, 19 de Setembre de 2017
Dilluns, 18 Setembre 2017 18:53

6a Copa EsportsPenedès.cat d'OK Lliga Femenina

CP Manlleu i PHC Sant Cugat van disputar-se la Copa del 2016 CP Manlleu i PHC Sant Cugat van disputar-se la Copa del 2016 CP Manlleu i PHC Sant Cugat van disputar-se la Copa del 2016

ERNEST GILI (@ernestgica) | 12 partits formen la Fase de Grups de la 6a Copa EsportsPenedès.cat d’OK Lliga Femenina que arrenca el dimarts 12 de setembre i que s’allargarà fins el dia abans de la Fase Final que es celebrarà al Pavelló de Les Casernes de Vilanova i la Geltrú el dissabte 7 d’octubre.

Els 8 equips participants es reparteixen en dos grups

El Grup A el formen el CP Voltregà, el CP Manlleu, l’Sferic de Terrassa i el CH Vila-sana.

Per la seva banda el Grup B compta amb el HC Palau de Plegamans, el CHP Bigues i Riells, el CP Vilanova i el CP Alcorcón. Els horaris són els següents…

Grup A

Grup B

Jornada 1

CP Voltregà 0–0 CP Manlleu

Sferic de Terrassa 1–3 CH Vila-sana

HC Palau de Plegamans 3–5 CHP Bigues i Riells

RDI Impagos CP Vilanova – CP Alcorcón, dijous 5 d’octubre (20:00)

Jornada 2

CP Manlleu – CH Vila-sana, dimecres 20 de setembre (20:30)

CP Voltregà – Sferic de Terrassa, dissabte 23 de setembre (18:30)

Bigues i Riells – RDI Impagos CP Vilanova, dissabte 23 de setembre (21:00)

HC Palau de Plegamans – CP Alcorcón, divendres 6 d’octubre (21:30)

Jornada 3

CH Vila-sana – CP Voltregà, dijous 28 de setembre (20:30)

Sferic de Terrassa – CP Manlleu, dissabte 30 de setembre (18:00)

RDI Impagos CP Vilanova – HC Palau de Plegamans, dissabte 30 de setembre (21:00)

Bigues i Rilles – CP Alcorcón, dimecres 4 d’octubre (20:45)

Classificació

1r |CH Vila-sana | 3p | 1V | 3-1

2n | CP Manlleu | 1p | 1E | 0-0

3r | CP Voltregà | 1p | 1E | 0-0

4t | Sferic de Terrassa | 0p | 1D | 1-3

Classificació

1r | CHP Bigues i Riells | 3p | 1V | 5-3

2n | RDI Impagos CP Vilanova

3r | CP Alcorcón

4t | HC Palau Plegamans | 0p | 1D | 3-5

 

Partits ordenats per odre cronològic…

#COPAEPF A | J1 | CP Voltregà 0–0 CP Manlleu

#COPAEPF A | J1 | Sferic de Terrassa 1–3 CH Vila-sana

#COPAEPF B | J1 | HC Palau de Plegamans 3–5 CHP Bigues i Riells

#COPAEPF A | J2 | CP Manlleu – CH Vila-sana, dimecres 20 de setembre (20:30)

#COPAEPF A | J2 | CP Voltregà – Sferic de Terrassa, dissabte 23 de setembre (18:30)

#COPAEPF B | J2 | Bigues i Riells – RDI Impagos CP Vilanova, dissabte 23 de setembre (21:00)

#COPAEPF A | J3 | CH Vila-sana – CP Voltregà, dijous 28 de setembre (20:30)

#COPAEPF A | J3 | Sferic de Terrassa – CP Manlleu, dissabte 30 de setembre (18:00)

#COPAEPF B | J3 | RDI Impagos CP Vilanova – HC Palau de Plegamans, dissabte 30 de setembre (21:00)

#COPAEPF B | J3 |Bigues i Rilles – CP Alcorcón, dimecres 4 d’octubre (20:45)

#COPAEPF B | J1 |RDI Impagos CP Vilanova – CP Alcorcón, dijous 5 d’octubre (20:00)

#COPAEPF B | J2 |HC Palau de Plegamans – CP Alcorcón, divendres 6 d’octubre (21:30)

Escriure un comentari

Últimes notícies

Els més populars

Sobre Esports Penedès