Diumenge, 23 de Setembre de 2018
Dimarts, 03 Juliol 2018 06:07

Mercat de fitxatges a la #3div5

Així tenim el mercat de fitxatges en el grup V de Tercera Divisió Nacional. Així tenim el mercat de fitxatges en el grup V de Tercera Divisió Nacional.

DANI CORDERO (@Cordero2Dani) | Un any més continuem realitzant els moviments del mercat de fitxatges des de Tercera Divisió Nacional fins a Quarta Catalana, en els grups que es troben els nostres equips territorials. A més a més, incorporem com a novetat el mercat de fitxatges femení! Aquest és el mercat del grup V de Tercera Divisió Nacional amb el nostre únic representant com és el FC Vilafranca.

Si teniu qualsevol informació podeu compartir-la amb nosaltres via Twitter (@esportspenedes), Facebook o correu ( Aquesta adreça electrònica s'està protegint contra robots de correu brossa. Necessites JavaScript habilitat per veure-la. )


 Aquí tenim el grup V de Tercera Divisió Nacional:

EQUIP

ENTRENADOR

ALTES

BAIXES

 ASCÓ FC

Leonardo López (entrenador)

Diego Gómez (Montijo), Ramón Sardà (FC Vilafranca), Gabriel Vidal (Pobla Mafumet), Víctor Miranda i Xavi Jaime (Reus B),

Cheikh Saad (Hospitalet), Héctor Rodríguez, Andreu Guiu i Sergi Moreno (Prat), Santi Castillejo (entrenador Osasuna Promesas), Enric Socias, Roger Escribà,

EUROPA CE

David Vilajoana (entrenador Europa B)

Èric López (Granollers), Oumar Bah (Vilassar), Jordi Martínez (Lleida), Marc Priego (Sant Andreu), Alfons Serra (Arandina), Joan Compte, Carlos Torrentbó i Xavier Camps (Europa B), Germán Collado (Albacete B), Eloi Pena (Llagostera), Xavi Liébanas (Gavà), Gabriel López i Guillem Castell (Santboià), Josemi Pedrosa (Platges Calvià)

Ángel de la Torre (Cerdanyola), Arnau Riera (Pobla Mafumet), Àlex Prat (Júpiter), Rubén Canelada (FE Grama), Carles Tena (Figueres), David Jiménez (Hospitalet), David Aragón (Santfeliuenc), Joan Esteva (entrenador Figueres), Manuel Raillo, Xavier Pluvins,

FIGUERES UE

Joan Esteva (entrenador Europa)

Álvaro Fernández (Granollers), Carles Tena (Europa), Dan Coll (Manlleu), Éric Vilanova (Pobla Mafumet), Marc Gelmà, Eduard Subirana i Álex Campos (Palamós), Joan Esteva (entrenador Europa),

Pep Chavarría (Olot), Xavi Ferrón i Aleix Feixas (Girona C), Miquel Molist, Toni Cunill i Gil Muntadas (Llagostera), Marc Bonaventura (Banyoles), Ferran Grau (Besalú), 

FC VILAFRANCA

Iván Moreno (entrenador)

Antonio Pelegrín (Espanyol B), Braima Fati (Barcelona), Roger Escamilla (Manresa), Òscar Sierra (Montañesa), Sergi Gestí (Castelldefels), Toni Calvo (Pae Veria), Nacho Rosillo (Prat), Sergi Escofet i Oriol Boada (Atlètic Vilafranca), Pep Mateu (Vilassar Mar), Ricard Nogueira (Pedroñeras), Marc Vadillo (Valls), 

Albert Vega (Martinenc), David Acedo (Sabadell), Arnau Gaixas (Reus B), Òscar Hernando (CF Vilanova), Ramón Sardà (Ascó), Joan Vives (Horta), Sergi Pérez (Castelldefels), Ton Ripoll (Hospitalet), Àlex Plà (Prat), Dani Medina,

POBLA MAFUMET CF

Albert Gallego (entrenador New York Cosmos)

Víctor Martínez (Sabadell), Sergio Montero (Sabadell B), Joel Priego (juvenil Gimnàstic Manresa), Arnau Riera (Europa), Arturo Osuna (Castelldefels), Albert Gallego (entrenador New York Cosmos), Souleymane Koné, Alberto García,

Pol Ballesteros (Sabadell), Ramón Nicolau (Borges Blanques), Éric Vilanova (Figueres), Gabriel Vidal (Ascó), Pol Blay (Girona), Rayco Rodríguez, Dani Hernández, Adri Gimeno, Riad Chackroun, José Perales, Juanma Pavón (entrenador),

TERRASSA FC

Cristian García (entrenador)

Cesc Clotet i David Corominas (Peralada Girona B), Sergi Arranz (Horta), Guillem Savall i Òscar Imaz (Hospitalet), Jonathan Toledo (Cerdanyola), Cachorro (Granollers), Samuel Zapico (Matadepera)

Fran Piera (Fundació Grama), Sergi Pastells (Sabadell), Carlos Martínez (Sant Andreu), Xavi Civil i Raúl Torres (Granollers), Juan Pablo Amantini (Cerdanyola), David López (Martinenc), Oriol Vives, David Toro,

HOSPITALET CE

Xavi Molist (entrenador)

Javi López (Manacor), Diego Martínez (Vitoria), Gabriel Cichero (Delhi Dynamos), Cheikh Saad (Ascó), Javi Lara (Prat), Manuel Salinas (Peña Deportiva), Ton Ripoll (FC Vilafranca), David Jiménez (Europa), Kevin Díaz, Álex Sala i Dani Jódar (juvenil Hospitalet)

Òscar Sierra (Montañesa), Guillem Savall i Òscar Imaz (Terrassa), Sergi Puig (Barcelona B), Pedro Manzi (Chennai City), Joan Inés (Granollers), Óscar García (Cerdanyola Vallès), Reynoso, Ñoño, Alonzo, Draman,

FC SANTBOIÀ

Juan Camilo (entrenador)

José Javier Fernández (Horta), Alfonso Castellano (Atlético Espeleño), Sergi Caballero (Palamós), Álex Segura (juvenil Damm), Andrés Borges (Vilassar Mar), Joan Cervos (Andorra), Marc Hervías (Girona C), Pol Ros, Aozora Kishimoto i Víctor Márquez (Gavà), Adrià Pulido i Guillermo Torres (Sant Ildefons), Alejandro Moya (Atlètic Sant Just), Éric Pacheco (Castelldefels),

Gabriel López i Guillem Castell (Europa), Iván Romano i Mario Victorio (CE Manresa), Oriol Molins (Granollers), Pere Belmonte (entrenador CE Manresa), Rubén Cruz, Carlos Martínez i Juanlu Estévez (Castelldefels), David Cárdenas i Pedro Bravo (Prat), Jonathan Collado i Gerard Rovira (Santfeliuenc), Álex Ruiz, Iván Fuentes, José González, Revi,

CERDANYOLA VALLÈS FC

Toni Carrillo (entrenador)

Marc Angelet (Cornellà), Ángel de la Torre (Europa), Òscar García (Hospitalet), Carlos Cano (Prat), Juan Pablo Amantini (Terrassa), Iván Rodríguez (Vilassar Mar), Javi López (Manresa), Marc Briones (Juventud 25 Septiembre),

Joel Martínez (Martinenc), Carles Montoro (Manresa), Pau López (Prat), Jorge Luis Buzzo (Fundació Grama), Álex Alba (San Cristóbal), Alan (Sabadell Nord), Jonathan Toledo (Terrassa), Òscar Peña (St.Quirze),

CP SAN CRISTÓBAL

Oliver Ballabriga (entrenador)

Adrián Ruiz (Martinenc), Juanpi Sepúlveda (Montanyesa), Sergi Besonias (juvenil Damm), Álex Alba (Cerdanyola), Víctor Morales (Cardedeu), Dani Lledó (CF Igualada), Adrià Prado (juvenil Girona), Tom i Pau Retuerto (Jabac),

Rubén de la Rosa (Unificació Bellvitge), Álvaro Herzog (Manresa), Ruy Gama (Atlètic Júnior), Borja Polo, Kike García, Josep Casasayas, Amadeu Arnau, Enric Vega,

FE GRAMA

Toni Díaz (entrenador)

Javi Chica (Llagostera), Caleb Martínez (Can Vidalet), Joel Marín i Ñito Martín (Prat), Fran Piera (Terrassa), Rubén Canelada (Europa), Jorge Luis Buzzo (Cerdanyola), Édgar Tejada (Horta), Albert Cazorla (Montañesa), Llorenç Genesca (Peralada),

Lamin Samateh (Montañesa), Javi Ruiz (San Juan), Jonathan Reina (Masnou), Gonzalo Larrosa, Toshi, Àlex Portavella, Djibi, Iván Campos, Aboubacar, David García, Jafar, Edu Domingo,

PRAT AE

Pedro Dólera (entrenador)

Andrés Díez i Salva Torreño (Horta), Guillem Jiménez (juvenil Girona), Carlos García (Gavà), Éric Zárate (Santfeliuenc), Juan Martín (Castelldefels), Pedro Bravo i David Cárdenas (Santboià), Jaume Maíllo i Edu Esteban (Prat B), Àlex Plà (FC Vilafranca), Héctor Rodríguez, Andreu Guiu i Sergi Moreno (Ascó), Pau López (Cerdanyola),

Joel Marín i Ñito Martín (Fundació Grama), Carlos Cano i Oriol Escabrós (Cerdanyola), Javi Lara (Hospitalet), Nacho Rosillo (FC Vilafranca), Jordi Cano (Castelldefels), Sergio Fernández i Pau Darbra (Granollers), Joel García, Aitor Lario,  Aleix Dalmau, Pau Senent, Sergi Aguilar, 

REUS B

Albert Company (entrenador)

Rubén Enri (Badalona), Arnau Gaixas (FC Vilafranca), Alfred Planas (Sant Andreu), Gori López (Formentera), Sergey Dimitriev (Borges Blanques), Adrián Guerrero (Reus), Cristian Márquez (Villanovense), Víctor Miranda i Xavi Jaime (Ascó), Kilian Cañabate (Gavà), Óscar Torre, Isaac Padilla, Marcel Messeguer,

UE LLAGOSTERA

Jordi Mir (entrenador)

Gerard Asparó (juvenil Girona), Sascha Andreu (Ontinyent), Gil Muntadas, Miquel Molist i Toni Cunill (Figueres), Éric Jiménez (Vilassar Mar), David Crespo (Formentera), Chico Díaz (Lebrijana), Josué Currais (Cincinnati), Marc Medina (Palamós), Pol Tarrenchs, Arnau Campeny, Ousman Touray i Mario Jiménez (Llagostera B), Moussa Sidibé (Algeciras), Álex Cobos (juvenil Girona), Aimar Moratalla,

Fran Ochoa (Martinenc), Marc Carbó (Olot), Javi Chica (Fundació Grama), Eloi Pena (Europa), Albert Serra, Colorado, Pablo, Eizmendi, Òscar Álvarez, Pep Triadú, Fuster, Esteban, Pau Bosch, Leo, Guichón, Gabarre,

SANTFELIUENC CF

Andrés González (entrenador)

Kevin Sánchez (Castelldefels), Michel Owono i Pol Reñé (Can Vidalet), Ferran Roca (St.Cugat Esport), Adri García (Sant Ildefons), David Aragón (juvenil Europa), Sani Bello (La Cava), Joel Paredes (Marianao Poblet), Jonathan Collado i Gerard Rovira (Santboià),

Dani Ortiz (Viladecans), Rafa Murillo, Jaime Fuentes, Ion Vázquez i Charly Ruiz (Montañesa), Éric Zárate (Prat), Carlos Olmo, Albert Cuadras, Alexander Pacheco, 

UA HORTA

Nacho Castro (entrenador)

Juanjo Carricondo (Gavà), Ferran Tacón (Júpiter), Max Llovera (Lleida B), Nahuel Arroyó (Palamós), Joan Vives (FC Vilafranca), Aleix Arenas (Granollers), Carles Gilbert i Saúl Coco (juvenil Espanyol), Éric Alcaraz, Izán Checa,

José Javier Fernández (Santboià), Andrés Díez i Salva Torreño (Prat), Sergi Arranz (Terrassa), Isaac Maldonado (Montañesa), Edgar Tejada (Fundació Grama)

SANT ANDREU UE

Mikel Azparren (entrenador)

Ferran Jutglà (juvenil Espanyol B), Jaume Villar (Leganés B), Iván Fuentes (Júpiter), Kamal El Harrak (Llagostera B), Carlos Martínez (Terrassa), David Gómez (CF Igualada), Felipe Sá (Granollers),

Oriol Sans (Júpiter), Marc Priego (Europa), Alfred Planas (Reus B), Jordi Méndez i Joel Armengol (Córdoba B), Alberto García, Luismi Gracia,

GRANOLLERS

José Solivelles (entrenador)

Albert Ruiz (Chicago Fire), Xavi Civil i Raúl Torres (Terrassa), Oriol Molins (Santboià), Joan Inés (Castelldefels), Martí Serra (juvenil Almeria), Albert Caparrós (St.Cugat), Sergio Fernández i Pau Darbra (Prat), Álvaro García (juvenil Damm), Éric Pujol (Gavà), Guillem Pujol (Les Franqueses)

Álvaro Fernández (Figueres), Èric López (Europa), Víctor Colchero (Montañesa), Carles Mur (Júpiter), Felipe Sá (Sant Andreu), Aleix Arenas (Horta), Héctor Miguel (San Juan), Narcís Barrera, Albert Groult, Carles Santaló,

CASTELLDEFELS UE

Miki Carrillo (entrenador)

Alan Liesegang (Sant Ildefons), Rubén Cruz, Carlos Martínez i Juanlu Estévez (Santboià), Sergi Pérez (FC Vilafranca), Éric González (CF Igualada), Jordi Cano (Prat), Kike Ramírez (juvenil Cornellà),

Miki Gusta (Vista Alegre), Sergi Gestí (FC Vilafranca), Kevin Sánchez (Santfeliuenc), Juan Martín (Prat), Joan Inés (Granollers), Éric Pacheco (Santboià), Arturo Osuna (Pobla Mafumet), Manel Raigón

MARTINENC FC

Miguel López (entrenador)

Fran Ochoa (Llagostera), Marçal Lladó (Manresa), Albert Vega (FC Vilafranca), Édgar Velasco (Mollet), Joel Martínez (Cerdanyola), David López (Terrassa), Juanmi Beas (Sant Cugat),

Dani Antolínez (CF Vilanova), Ferran Alabau, Andrés Varese i Sergi Santesteban (Sant Ildefons), Adrián Ruiz (San Cristóbal), Miki Poveda (Girona C), Jordi Fuentes (Marianao Poblet), Daniel Barragán (retirat), Chechu, Marc Esteve,

 

SANTS UE

Tito Lossio (entrenador)

Mario Canti (Viladecans), Aleix Lage (Júpiter), Juli Berenguer (juvenil Girona), Nacho Berché (juvenil Unificació Bellvitge), Bruno Fernández (Barbastre), Abde Afazaz (juvenil Cornellà), David Monfort, Brian López i Bernat Arnal (juvenil Sants),

Albert Cervantes, Carlos Álvaro,

Escriure un comentari

Últimes notícies

Els més populars

Sobre Esports Penedès