Divendres, 18 de Agost de 2017
Dimarts, 25 Juliol 2017 06:29

Mercat de fitxatges a la #4cat10

Coneix el mercat de fitxatges del grup 10 de Quarta Catalana. Coneix el mercat de fitxatges del grup 10 de Quarta Catalana.

DANI CORDERO (@Cordero2Dani) | Un any més continuem realitzant els moviments del mercat de fitxatges des de Tercera Divisió Nacional fins a Quarta Catalana, en els grups que es troben els nostres equips territorials. Aquest és el mercat del grup 10 de Quarta Catalana.

Si teniu qualsevol informació podeu compartir-la amb nosaltres via Twitter (@esportspenedes), Facebook o correu ( Aquesta adreça electrònica s'està protegint contra robots de correu brossa. Necessites JavaScript habilitat per veure-la. )


 Aquí tenim el mercat de fitxatges del grup 10 de Quarta Catalana:

MERCAT FITXATGES #4cat10

EQUIP

ENTRENADOR

ALTES

BAIXES

ESPIRALL CF

Jordi Olivella (entrenador)

Éric Bujaldon (St.Jaume Domenys), Souhail Loukili (Martinenca), Manel Haro (Banyeres), Juan Felipe (juvenil Atlètic Vilafranca), Iván Sánchez, Éric González i Adrián Civit (juvenil Espirall), Omar, 

Xavi Arévalo, Toni Ferrer, Endika i Mangu (Torrellenc),

CAN CARTRÓ CF

Jordi Agustí (entrenador)

Òscar Rovira (Riudebitlles), Dani Cordero,

Yassin Hmadouch i Luis Ruiz (Sant Sadurní), Josep Ollè i Julen Palomo (retirada),

SANT CUGAT SESGARRIGUES CF

Miguel Segura (entrenador) Marc Sibil i Magí Pons (Sant Sadurní),  Alejandro Revilla (Moja), Jamal Labiad, Marcos (entrenador)

LES CABANYES FC

Joan Tizón (entrenador)

Raúl Mesa i Marc Campesino (Avinyonet), 

Dani Cañamero (Torrellenc), Xavi Vaz i Jordi Massana (retirada), Rubén Castillo (Martinenca),

GELIDA

Sergi Mulet (entrenador)

Jonathan Montañez (Sant Sadurní), Joel Eusebio (juvenil Unificació Bellvitge), Pedro Bravo, Juan Ureña i Juan Carlos Sánchez (Corbera), Álex Sánchez, Abdó Gómez, Álvaro Sánchez, Raúl Martínez, Jordi Vergés i Marcel Aranda (juvenil Gelida), Jaume Enrich i Juan Carlos Marulanda (Hortonenc), Ángel Rosa, Álex Carrillo, Arnau Romagosa, Iván Gómez, Lois Ferreiro i Ezequiel Granero

-

MONJOS AD

Josep Ruiz (entrenador)

-

Digno Ruiz (Martinenca), Joan Carles Navarro (entrenador)

SANT SADURNÍ UE

David Cabezas (entrenador)

Aitor Lampreave (Piera), Paco Moreno (Atlètic Vilafranca), Yassin Hmadouch i Luis Ruiz (Can Cartró), Jonathan i Antonio Baena (juvenil Sant Sadurní), David Laguna (Veterans Martorell), Joel Munné (juvenil Vilanova), Marc Valls i Ramon Hill (juvenil Granada),

Jonathan Montañez (Gelida), Marc Sibil i Magí Pons (St.Cugat Sesgarrigues), Raúl Fernández (Olivella), Bartolomé Fernández (entrenador), Abde Daiboune (Avinyonet), 

 CASTELLVÍ DE LA MARCA CF

Josan Navarro (entrenador)

Éric García,

Toni Carrizo (Veterans Vilafranca), Chus Risque, Juan A. Saumell, Aitor Tutusaus i Joel Gutiérrez (Martinenca), José Manuel Cabanillas,

SANT PAU D’ORDAL UE

Jordi Escala (entrenador)

Edu Bernáldez, Jaume Mestres, David Pérez

Joan Saura, Oriol Saura, David Ruiz, Oriol Vendrell, Joan Vendrell, Jordi Vendrell

TORRELLENC CE

Sergi Tardà (entrenador)

Hugo Maldonado, Younes Ben Hammou, Aarón Blanch i Òscar Salcedo (Martinenca), Guillem Olivella (Puigdàlber), Christian Tosso i Àlex Gervilla (St.Pere Molanta), Xavi Arévalo, Toni Ferrer, Mangu i Endika (Espirall), Dani Cañamero (Les Cabanyes), David Tardà, Iván García,

Ossama, Hassan Akraou i Rubén Falgueras (Puigdàlber),

LA GRANADA CF

David de Tena (entrenador Martinenca)

Marc Dolcet, Joanjo Calvo, Rubén Baca, Rubén Pozas i Jordi Vaqués (Martinenca), Aleix Masagú, Pau Bosca, Moisés Carrasco, Ismael Taihebi i Marc Garriga (juvenil Granada), David de Tena (entrenador Martinenca),

-

PªJOVE ROQUETES

José Victor (entrenador)

Sergio Pérez, David Plaza 'Kodro' i Martín Rojas (Olivella), Carlos Nagera, Joan Ruiz, Cristian Marín, Jordi Liaño, Joel Ortigosa, 

Adrián Santana (Joventut Ribetana), Roberto Vargas (Olivella), Roberto Guillén (entrenador juvenil Penya Jove),

PUIGDÀLBER FC

Arnau Carreras (entrenador Avinyonet)

Adrià Martos (juvenil St.Pere Molanta), David (Huracán), Ossama, Hassan Akraou i Rubén Falgueras (Torrellenc), Isaac Infantes, Robert Gutiérrez, Alejandro Agudelo, Dris Ouhatta, Moha i Robert Castillo,

Raúl Pina (Mediona), Khalid Zanan i Moussa Boumediene (Avinyonet), Guillem Olivella (Torrellenc), Jani Millán (entrenador)

AVINYONET UE

Manel Barragán (entrenador)

Khalid Zanan i Moussa Boumediene (Puigdàlber), Abde Daiboune (Sant Sadurní), Marc Cunill, Dani, Ibrahim, Javier Chimeno,

Raúl Mesa i Marc Campesino (Les Cabanyes), Sergio Atienza (Moja), Arnau Carreras (entrenador Puigdàlber), Juan Mesa (entrenador),

 

 

 

 

-

- - -
- -

 -

 

   

 

Escriure un comentari

Últimes notícies

Els més populars

Sobre Esports Penedès