Dissabte, 18 de Novembre de 2017
Dissabte, 08 Juliol 2017 07:29

Mercat de fitxatges a la #2cat3

Coneix el mercat de fitxatges del grup 3 de Segona Catalana. Coneix el mercat de fitxatges del grup 3 de Segona Catalana.

DANI CORDERO (@Cordero2Dani) | Un any més continuem realitzant els moviments del mercat de fitxatges des de Tercera Divisió Nacional fins a Quarta Catalana, en els grups que es troben els nostres equips territorials. Aquest és el mercat del grup 3 de Segona Catalana on tenim a l'Atlètic Vilafranca, el CF Vilanova i el CF Suburense com a únics representants.

Si teniu qualsevol informació podeu compartir-la amb nosaltres via Twitter (@esportspenedes), Facebook o correu ( Aquesta adreça electrònica s'està protegint contra robots de correu brossa. Necessites JavaScript habilitat per veure-la. )


 Aquí tenim el mercat de fitxatges del grup 3 de Segona Catalana:

MERCAT FITXATGES #2cat3

EQUIP

ENTRENADOR

ALTES

BAIXES

 Atlètic Prat CF

 

- - Alejandro Royuela (Espluguenc), Carlos Blanco i Dani García (Viladecans), Álex Rodríguez (Santfeliuenc), 

CF BEGUES

-

-

Marc (retirada),

FA Espluguenc

Òscar Sanchís (entrenador)

Lucas Martínez (Sant Ildefons), Joan Muñoz (St.Joan Despí), Dani López (Marianao Poblet), Alejandro Royuela (Atlètic Prat Delta), Alberto Arnalot (Guineueta), Sergio López i Iván Lanceta (Pallejà), Edu Alliaume, David Hinojo, Sergi Munné, José Blanco i Manel Jiménez (Gornal), Gerard Medina, 

Xavi Félez i Carlos Martínez (Unificació Bellvitge), Xavi Vila (entrenador Unificació Bellvitge), Fermo (Fontsanta-Fatjó), Joel Piqué, Joel Paredes i Francisco López (Marianao Poblet), Tete i Xiqui (St.Joan Despí), Franco (Prat B), 

Fontsanta Fatjó CD

-

Sergio Vicente (Vallirana), Cala (Pallejà), Fermo (Espluguenc), Cristian Delgado (CF Vilanova), Iñaki i Cristóbal (Sant Ildefons), Rafa (Mataronesa), Alberto (Gornal), 

-

Fundació Atlètic Vilafranca

Josep Atsarà (entrenador)

Álvaro Cardiel (Moja), Max Bernard (juvenil Blanca Subur), Aziz Labiad, Oriol Boada, Pau Rosich, Jaume de Castro, Daniel Fariñas i Adrià Fernández (juvenil Atlètic Vilafranca), Víctor Martínez (juvenil Gimnàstic de Tarragona), Denis Martínez (pretemporada St.Pere Molanta), Toni Martí (pretemporada juvenil Manresa),

Paco Moreno (Sant Sadurní), Éric Bergadà, Raül Adan, Pau Feixas, Gabri Saucedo (Riudebitlles), Adrià Feixas (CF Suburense), Alberto Gago (Moja), Pere Roca, Jordi Rubio, Albert Barbarà, Michel Bai, David, Iván, Paul, 

UD Gornal

Javier de San Nicolás (entrenador)

Sergio Moreno (Santa Eulàlia), Álex Palomar (Sant Ildefons), Cristian Pablo, Cristian Andrés, Héctor, Álex Troncoso, Cristo, Rafa Vílchez,

Edu Alliaume, David Hinojo, Sergi Munné, José Blanco i Manel Jiménez (Espluguenc), Alberto (Fontsanta-Fatjó), Joan García (St.Quirze Vallès),

CF Júnior

Hans Schönhofer (entrenador)

Pol Menéndez i Albert Sánchez (Olímpic Can Fatjó), Álvaro Chamadoira (Calahorra), Pau Pulido (Viladecavalls), 

Álvaro García (Montcada), Marc Juan Torres, Jordi Cortés i Arnau Rion (St.Quirze Vallès), Fernando Salas, Sergi Venegas, Eduard Cosialls, Xavi Mallol, 

Marianao Poblet UD

David Mustieles (entrenador)

Víctor Márquez (Santfeliuenc), Joel Piqué, Joel Paredes i Francisco López (Espluguenc), Gabri Sarmiento (St.Joan Despí), Alejandro Espinosa (Viladecans B), Carlos González (Ciudad Cooperativa), Christian Lasso (juvenil Marianao Poblet), Iván Fernández (Peña Málaga), Jordi Duaso (Santboià), Adri Garrido (Montserrat Igualada), Felip (Dinàmic Batlló),  

Dani López (Espluguenc), Julián Muñoz (Unificació Bellvitge), Arjona, Oriol, Morgado, David, Carlitos Vidal

CF VILANOVA

Agus Isabel (entrenador)

Òscar Barragán, Víctor Delgado, Brian Álvarez, Rubén Cuadra, Marc Cols, Moha, Íker Latre, Sergio Ximénez

Cristian Castaño (San Mauro), Carlos Contreras i Carlos Henarejos (Joventut Ribetana), Cristian Delgado (Fontsanta-Fatjó), Víctor Morillas i Juanjo Carricondo (CF Igualada), Adri Alonso (Sitges), Javi Gallardo (Viladecans),

Sant Quirze Vallès FC

Joan García (entrenador)

Pablo Alonso (Rubí), Mistermuly (Molletense), Joan García (entrenador Gornal), Marc Juan Torres, Jordi Cortés i Arnau Rion (Júnior), Toni Gargallo, Carlos Mampel, Marc Rodríguez, Xavi Mayol, Adrián Arenas i Nico Porto,

Alejandro Varón, Juan Carlos (entrenador), 

CE Olímpic Can Fatjó

-

 -

Pol Menéndez i Albert Sánchez (Júnior), Alfonso Medina i Baby (Montcada)

CAN TRIAS UD

-

-

-

CF SUBURENSE

Xavi Hereu (entrenador)

Salva Milà (Ribes), Héctor Iniesta (La Múnia), Álex Rodríguez (Riudebitlles), Jorge Ayala (Sitges), Adrià Feixas (Atlètic Vilafranca), Martí Ferret i Jordi Gallego (Joventut Ribetana), Ricard Vallès i Ivó Luque (Moja), Guillem Viñola, Marc Muñoz, Sergi Plazas i Gerard Valbuena (Suburense B), Manu Muñoz, Víctor Matías, Jano Ramos i Joal Linares (juvenil Blanca Subur), Francesc Minga,

Francisco Caparrós (Cubelles), Edgar Esteller, José Sarabia, Dídac de la Calle i Cristian Laguna (Joventut Ribetana), Josep Mª Marcé (Viladecans), Over Ramos (Sant Ildefons), Adrià Creixell (Moja), David Gallardo, Alejandro Pascua, Marc Pulido i Álex Villalgordo (Vista Alegre),

UE Sant Joan Despí

José Luís Sáiz (entrenador)

Tete i Xiqui (Espluguenc), Xavi Roldán, Mohamed El Hafiane i Sergio de la Peña (juvenil St.Joan Despí), Alan Benedicto (Santfeliuenc), Kevin Beltrán, Sergi Roy, David Martínez, Jordi Dot i Aleix Grau (Palma), Xavier Grau (St.Feliu),

Robert Ochoa (Unificació Bellvitge), Gabri Sarmiento (Marianao Poblet), Joan Muñoz (Espluguenc), Aleix Massegú (pretemporada Sants), 

Molins de Rei CF

Santi Fernández (entrenador)

Mario Ramos i Jaume Monje (St.Andreu de la Barca), David Romero (Peña Málaga), Adrià Grau (Martinenc), 

Yoshizumi Takashi,

Atlètic Sant Just FC

-

-

-

Prat B

Iban Tey (entrenador)

Franco (Espluguenc), David Jiménez i Alfonso Hels (Hermes), Velarde i Pozzo (Can Vidalet), Levi (Almeda), Xavi Niel (juvenil Cornellà), David Olid (Martinenc B), Wail (Dinàmic Batlló),

-

Rubí UE

José Luís Duque (entrenador)

Torrecillas (Hermes), Morales, Guerra, Barragán, Miguelito i Bilal (Molletense), Néstor (San Cristóbal), Vicente Bermúdez (Ripollet), Albert Gurrea (juvenil Damm), Rachid (Hermes), Charly Lumbreras i Kevin (Grama), Sergio Rueda (Mataró), Jaime (juvenil Cerdanyola), Miki (torna cessió Athlètic Rubí), Joan Raventós (Martinenc), Moha i Albert (juvenil Rubí), Carlos, 

Fran Orellana (Vista Alegre), Álex Gutiérrez (Unificació Llefià), Mario Domingo (San Cristóbal), Pablo Alonso (St.Quirze Vallès), 

Escriure un comentari

Últimes notícies

Els més populars

Sobre Esports Penedès