Diumenge, 23 de Juliol de 2017
Dimarts, 04 Juliol 2017 09:29

Mercat de fitxatges a la #3div5

Així tenim el mercat de fitxatges en el grup V de Tercera Divisió Nacional. Així tenim el mercat de fitxatges en el grup V de Tercera Divisió Nacional.

DANI CORDERO (@Cordero2Dani) | Un any més continuem realitzant els moviments del mercat de fitxatges des de Tercera Divisió Nacional fins a Quarta Catalana, en els grups que es troben els nostres equips territorials. Aquest és el mercat del grup V de Tercera Divisió Nacional amb el nostre únic representant com és el FC Vilafranca.

Si teniu qualsevol informació podeu compartir-la amb nosaltres via Twitter (@esportspenedes), Facebook o correu ( Aquesta adreça electrònica s'està protegint contra robots de correu brossa. Necessites JavaScript habilitat per veure-la. )


 Aquí tenim el grup V de Tercera Divisió Nacional:

EQUIP

ENTRENADOR

ALTES

BAIXES

 ASCÓ FC

Santi Castillejo (entrenador)

Enric Bernat (Josep María Gené), Héctor García (CFR Buschbell), Sergi Moreno (Castelldefels), Marc Blanc i Jani (juvenil Ascó), Jaume Rovira (Hospitalet Infant), Johan Snick,

Jordi Martí (Almacelles), Gerard Roigé (Gandesa), Barrufet (Atlètic Mora), Sergi Fuertes, Narc Blasi, Jean Marco i Roger Nolla.

EUROPA CE

Joan Esteva (entrenador)

David Jiménez i Manuel Raíllo (Gavà), Arnau Riera (Sabadell B), Carles Tena (Santfeliuenc), Ángel Pérez i Àlex Prat (Júpiter), Guillem Josa (Masnou), Ferran Esteve (Europa B), Adri Guillén (juvenil Europa), Àlex Torres (Cerdanyola Vallès),

Javi Iglesias (Gavà), Gueri (Horta), Joel Marín i Sergi Aguilar (Prat), Rubén Cruz (Santboià), Abel Rita (FC Vilafranca), Fran Bea (Montañesa), Denis Coch (Rapitenca), Rojas (Gramanet), Dani Márquez, Campoy, Reverter, Joel Coch, Gonzalo,

FIGUERES UE

Narcís Pèlach (entrenador)

Aleix Feixas (La Jonquera), Éric Pimentel (Girona B), Albert Canal, Ot Bofill i David Aroca (Manlleu), Joan Pons (La Jonquera), David Payan (Montañesa), Pep Chavarría i Joel Vilalta (juvenil Figueres), 

Moha Chabboura (Llagostera), Adrià Casanova, Quimo Rodríguez i Pau Valeros (Banyoles), Cristian Venzal, Albert Genís, Ramón Masó i Javi Revert (La Jonquera), Pedro del Campo (Olot), Roger Torquemada, Xavi Gallego, Santi Varese, Sebas Setti i Ian Vila.

FC VILAFRANCA

Iván Moreno (entrenador)

Éric Alcaraz, Albert Vega i Àlex Pla (Gavà), Alfonso García (Almudevar), Ton Ripoll (juvenil Celta), Kike Tortosa (Leoia), David Acedo (juvenil Damm), Abel Rita (Europa), Joan Vives i Sergi Pérez (Júpiter), 

Kilian Cañabate i Jordi Oribe (Reus B), Franco Russo (torna cedit Espanyol B), Josu Rodríguez (Sant Andreu), Carlos Guzmán (Terrassa), Santi Triguero i Joan Castillo (Castelldefels), Marc Duran, Bernat Puig, Miguel Ramos,

POBLA MAFUMET CF

Antonio Rodríguez (entrenador)

Salvador Ferrer (juvenil Damm), Éric Vilanova (Olot), Alexis Meva (Castellón), José Ruiz, Roger Escribà, Nil Coch, Marc Ruiz, José Alarcón, Ion Perelló, Koné Abdul i Aitor Serrano (juvenil Gimnàstic Tarragona), Antonio Rodríguez (entrenador), 

Martín Posse (entrenador Olot),

TERRASSA FC

Cristian García (entrenador)

Eric Pié i Albert Groult (Unificació Bellvitge), Fran Piera (Prat), Jorge Carreón (Depor B), David Toro (Sant Andreu), Sergi Valls (Granollers), Enric Vega i Dani Sánchez (Montañesa), Yaya Sidibe (Farners), Daisuke Uemura (Cerdanyola Vallès), Carlos Martínez (Llagostera B), Enric Vega (torna cedit), Joan Pallàs (San Cristóbal), Carlos Guzmán (FC Vilafranca), David Virgili i Cristian García (pretemporada juvenil Terrassa), Joan Amador (Mercantil), Jonathan Ferreira (Ciudad Cooperativa), 

José Borges (Vilassar Mar), Sergio Bermúdez (Castelldefels), Fran Ochoa (Palamós), Guillem Castell (Santboià), Eric Pié i Joan Amador (cedit Matadepera), Fernando Velillas (Hospitalet), Cristian García (retirada), Eder (Mallorca B), Marc Vilasojana i Xapi Arnau (San Cristóbal), Joel Puntí (Manlleu), Roger Gorrea (Sant Ildefons), Marc de Val, Pol Ballesteros, Joel Cañaveras, Joan Grasa,

HOSPITALET CE

Xavi Molist (entrenador)

Jorge Troiteiro (Enosis Neon), Fernando Losada (Gavà), Adrià Aliaga (Sabadell B), Fernando Velillas (Terrassa), Agi Dambelley (Palamós), Òscar García i Joan Inés (Castelldefels), Eudald Vergès i Òscar Imaz (Horta), David García, Òscar Sierra i José Vélez (Cornellà), Rubén Jiménez i Antonio Heredia (juvenil Hospitalet), 

Teo Tirado i Salinas (Ebro),

FC SANTBOIÀ

Piti Belmonte (entrenador)

Jordi Mola (juvenil Almería), Guillem Castell (Terrassa), Oriol Molins i Jonathan Collado (Cerdanyola Vallès), Rubén Cruz (Europa),

Omar Balde (Viladecans), Jordi Duaso (Marianao Poblet), Kevin Sánchez i Kilian García (Castelldefels), Edgar, Domingo (Cerdanyola Vallès), Josele (Santfeliuenc), Albert Cervantes (Sants), Aarón, Buba i Borja.

CERDANYOLA VALLÈS FC

Toni Carrillo (entrenador)

Jordi Mateu (Josep Maria Gené), Alberto García, Rubén, Pau López i Carles Montoro (Montañesa), Edgar Domingo (Santboià), Éric Pujol i Víctor Aliaga (Sabadell B), Javi González (Granollers), Dídac Rodríguez (St.Cugat Esport), Demba Traoré (Unificació Llefià), Roger Colomina (torna cessió juvenil Cornellà), Dani Calet i Aitor Gómez (juvenil Cerdanyola),

Elhadji Bandeh (Sant Andreu), Sergi Tienda (Manresa), Cazorla (Montañesa), Oriol Molins i Jonathan Collado (Santboià), Daisuke Uemura (Terrassa), Àlex Torres (Europa), Aitor Torres i Pitu Plazuelo (Vilassar Mar), Jota (Horta), Carlos Avilès, Víctor Duran i Aitor Pérez.

PALAMÒS CF

Vicenç Fernández (entrenador juvenil Palamòs)

Albert Quintanas (Olot), Fran Ochoa (Terrassa), Jhoseppy Magalhaes (juvenil Málaga), Joel Samper (Granollers), Carles Sala (Farners), Boran Minic i Marc Vilà (Jonquera), Nahuel Arroyo (Girona B), Marcel Pons, Sergi Pascual, Sergi Arboleas i Marc Guinó (juvenil Palamós),

Iván García (Tona), Oriol Ayala (Llagostera), Aleix Manzano (La Jonquera), Marc Solé (Guixols), Agi Dambelley (Hospitalet), Nico Zanetti, Jacob Akrong, Álex Cano,

GAVÀ CF

Joan Mármol (entrenador)

Éric Martínez (Granollers), Álvaro Fernández (Atlético Mancha Real), Randy (juvenil Gavà), Nacho Jorcano (Castelldefels B), Ayoub Jilali (juvenil Mataró), Xavi Liébanas (Atlético Espeleño), Xavi Salinas (juvenil Màlaga), Pol Busquets (Llagostera), Miki Gustà (Castelldefels), Javi Iglesias (Europa), Domingo Berlanga, Sergi Caballero, Ignacio Ruiz, Marcel Sgro, 

Éric Alcaraz, Àlex Pla i Albert Vega (FC Vilafranca), Fernando Losada (Hospitalet), Manuel Raíllo i David Jiménez (Europa), Sascha i Craviotto (Cornellà), Niko Kata (Atlético Saguntino), Mario (Talavera),

PRAT AE

Pedro Dólera (entrenador)

Adrià Escribano i Pau Darbra (Júpiter), Pau Senent (Vilassar de Mar), Uri Escabrós (Montañesa), Carlos Cano (Granollers), Jordi Cano (Castelldefels), Joel Marín i Sergi Aguilar (Europa), Manel Raigón i Ñito (Sabadell B), Sergio Campos i Javi Boza (pretemporada juvenil Europa)

Òscar Muñoz (Sabadell), Roger Barnils (Olot), Éric Ruiz (Córdova B), Toni Texeira, Nacho del Moral, Edu Vallecillo, Paolo Etamané, Christian Villalba, Prior, Fran Piera, Oriol Dot, Montoro.

REUS B

Lluís Albesa (entrenador)

Adrià Arjona (Sant Andreu), Jordi Oribe i Kilian Cañabate (FC Vilafranca), Alex Lloie (CF Igualada), Òscar Rodríguez (Valls),

ESPANYOL B

David Gallego (entrenador)

Max Marcet (Sabadell), Antonio Pelegrín (Cornellà), Manel Royo (Valladolid B), Pedrosa, Jordán, Puado, Àlex Bermejo, Edu Frias i Àlex Domínguez (juvenil Espanyol), Martí Soler, Arnau Gaixas i Rubén Enri (pretemporada juvenil Espanyol),

Carles Sòria (AEK Larnaca), David Tejero, Andrés Prieto, Franco Russo, Borja Martínez, Mickael Latour, Rufo, Guille, 

SANTFELIUENC CF

Andrés González (entrenador)

Rafa Murillo (Júpiter), Sergi Serrano (juvenil Santfeliuenc), David López (Sant Ildefons), Josele (Santboià), Cristian López (Rubí), Adrià Recort (juvenil Damm),  Álex Rodríguez (Atlètic Prat Delta),

Víctor Márquez (Marianao Poblet), Éric Ruiz (Còrdova B), Carles Tena (Europa), Éric Pacheco i Dani Ortiz (Castelldefels), Alan Benedicto (St.Joan Despí), Ferran Vega (Viladecans),

UA HORTA

Nacho Castro (entrenador)

Gerard Nolla (juvenil Damm), Javi Calvo i Javi Morales (Castelldefels), Jota (Cerdanyola Vallès), Gueri (Europa), Andrés (Júpiter), Sergio Castillo (Masnou), Àlex Makaay (Castelldefels),

Cristian del Moral (San Cristóbal), Marc Esteve (Martinenc), Gerard Lorente (St.Cugat Esport), Marçal Lladó (Manresa), Eudald Vergès i Òscar Ímaz (Hospitalet), Adri Buetas, 

SANT ANDREU UE

Mikel Azparren (entrenador)

Kuku (Wigry Suwalki), Elhadji Bandeh (Cerdanyola Vallès), Òscar Muñoz (Sabadell), Alfred Planas (Atlético Malagueño), Oriol Sans (Districte 030), Josu Rodríguez (FC Vilafranca), Sergi Almirall, Marc Montejo i Seydu (juvenil Sant Andreu), Carlos García (torna cessió Castelldefels), José González (torna cessió Sabadell B),

Jordi Fabregat (Atlètic Alpicat), Adrià Arjona (Reus B), David Toro (Terrassa), Jorge Muñoz (retirada), Aleix Dalmau, Adrià Arjona, Maru Hlal, 

GRANOLLERS

Albert Càmara (entrenador)

Marc García (Manlleu), Eloi Zamorano (Llagostera B), Edu Domingo (Montañesa), Felipe Sá, Enric Pi, Samu, Manu Moreno, 

Éric Martínez (Gavà), Álex Gil i Marcos López (Montañesa), Joel Samper (Palamós), Sergi Valls (Terrassa), Javi González (Cerdanyola Vallès), Carlos Cano (Prat), Ramón Suárez (Mollet),

CASTELLDEFELS UE

Miki Carrillo (entrenador)

Sergio Durán (Torrevieja), Òscar Uroz (Júpiter), Sergio Bermúdez (Terrassa), Éric Pacheco i Dani Ortiz (Santfeliuenc), Pedro Bilbao (Sant Ildefons), Joel Marín (Cornellà), David Gómez (juvenil Sant Andreu), Jordi Aumatell (Manlleu), Kevin Sánchez i Kilian García (Santboià), Santi Triguero i Joan Castillo (FC Vilafranca), 

Miki Gustà (Gavà), Àlex Mackaay (Horta), Álex Peñas (Vista Alegre), Marc Martínez (Martinenc), Javi Calvo i Javi Morales (Horta), Sergi Moreno (Ascó), Jordi Cano (Prat), Joan Inés i Òscar García (Hospitalet), Jaume Aparicio (torna cessió Cornellà), Bauli (Montañesa), Carlos García (torna cessió St.Andreu), Dani Corpas, Isaac Maldonado, 

VILASSAR MAR UE

Manel Moya (entrenador)

Carlos Torrent i Joan Moreno (juvenil Cornellà), José Borges (Terrassa), José Pereira (Melilla), Dani Prieto (Júpiter), Aitor Torres i Pitu Plazuelo (Cerdanyola Vallès), Oriol Puigbó 'Puchi' (Rubí), 

Sebastian Galles (La Jonquera), Pau Senent (Prat), Jaime (Montañesa), Lluís Tejero (Mollet), Pacheco, Sergio Ginés, Roberto Camacho, Oumar, Blanchart, Peque,

 

Escriure un comentari

Últimes notícies

Els més populars

Sobre Esports Penedès